Mila Professional Hurtownia Fryzjerska

Kategorie produktów Mila Professional

GREATEST EUROPEAN EXPERIENCE IN ONE BRAND

 • Polska, profesjonalna marka fryzjerska z bogatym europejskim doświadczeniem.
   

  Oferuje pełną gamę produktów do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji, które są odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
  Marka nieustannie rozwija się i wprowadza nowe produkty, które dzięki swej innowacyjności zdobywają uznanie wśród stylistów fryzur.

 • ● Produkty o idealnie skomponowanych recepturach, bogate w substancje aktywne

  ● Współpraca z wyselekcjonowanymi, europejskimi fabrykami

  ● Wieloletnie doświadczenie w branży fryzjerskiej

  ● Bogata oferta szkoleń offline i online

Szkolenia Mila Professional

Szkolenia Mila Professional

Mila Pro przywiązuje ogromną wagę do rozwoju umiejętności stylistów. Wie, jak ważna jest dla nich edukacja i pogłębianie fryzjerskiej pasji. Kompleksowa oferta szkoleń stacjonarnych i szkoleń on-line sprawia, że pod skrzydłami edukatorów marki, kształtują się prawdziwe talenty.

SZKOLENIOWCY MILA PRO

Bartosz Bronowicki

Bartosz Bronowicki

Katarzyna Olejarczyk

Katarzyna Olejarczyk

Łukasz Braun

Łukasz Braun

Małgorzata Talarowska

Małgorzata Talarowska

Szymon Kaczmarzyk

Szymon Kaczmarzyk

Offline

KOLOROMETRIA

Uczestnicy szkolenia poznają tajniki koloryzacji z farbami i uczą się nie tylko, jak przeprowadzić prawidłową diagnozę włosa ale i sposób na uzyskanie kolorów najchętniej wybieranych przez klientki.

Be blonde

To limitowana edycja szkolenia, na którym uczestnicy poznają tajniki pracy z nowymi odcieniami z palety Milaton i zdobędą wiedzę, która pozwoli na tworzenie najmodniejszych blond koloryzacji.

BLONDE EXPERT

3-dniowy specjalistyczny program edukacyjny, dedykowane stylistom, którzy pragną stać się ekspertami w dziedzinie blond koloryzacji.

PERFEKCYJNA DEKOLORYZACJA

Podczas tego szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak wykonać bezpieczną i skuteczna dekoloryzację oraz jak zaprojektować nowoczesną koloryzację.

MILA NATURALNIE

Propozycja dla osób, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu repigmentacji oraz dowiedzieć się jak osiągać równomierne, głębokie, naturalne odcienie i jak radzić sobie z dużymi odrostami

SKUTECZNE KRYCIE SIWIZNY

Farby Milaton to gwarancja idealnego pokrycia siwizny. Podczas tego szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystać ich potencjał i z łatwością radzić sobie z dojrzałymi, siwymi włosami.

Akademia Mila Pro

Aktualności

BE ECO
BE ECO

BE ECO

Sesja zdjęciowa dedykowana kosmetykom pielęgnacyjnym BE ECO jest metaforą lepszego życia i odzyskanej wolności. W historii tej, wolność odzyskuje legendarna złota rybka. Zanim to następuje, pokonuje długą drogę. Dzięki pomocy i zaangażowaniu świadomych ludzi wolność staje się rzeczywistością i rybka trafi a do swojego naturalnego środowiska – do świata natury.

BE BLONDE

Nic bardziej nie pobudza do tworzenia niż piękno natury, która zaskakuje i zachwyca. Nowe blond odcienie w palecie Milaton zostały zainspirowane naturalnymi skarbami przyrody– kamieniami szlachetnym, wyróżniającymi się intensywnym połyskiem, efektownym wybarwieniem i dużą trwałością. W cechach tych, odnaleźliśmy analogię do cech farb Milaton i postanowiliśmy nadać im kolory przypominające te drogocenne kruszce.

BE BLONDE
BE BLONDE

Bądź Artystą. Bądź Stylistą.

Cechą charakterystyczną kosmetyków wykreowanych w ramach stylingu Be Art jest ich wyjątkowa formuła. Starannie wyselekcjonowane składniki pomagają nie tylko ułożyć i utrwalić fryzurę, ale także pielęgnują włosy. Dopasowanie konkretnego produktu do indywidualnych potrzeb klienta sprawia, że stylista może w szybki sposób uzyskać zachwycający efekt końcowy.

FUTURE

Przyszłość to kierunek, w którym podążamy.  Przyszłość tworzymy skupiając się na teraźniejszości, na działaniu i nieustannym przekraczaniu granic. To rozumienie konsekwencji i wyciąganie wniosków z przeszłości. To młodzi ludzie o kreatywnych pomysłach i wizji, której rozwój stworzy naszą rzeczywistość. Dlatego ważne jest, aby w drodze ku przyszłości stawiać na poszukiwanie siebie, rozwijanie tego co w nas najlepsze.

FUTURE
FUTURE